Zamanınız Yok Mu ? Biz Size Gelelim.

Mobil Check-Up Hizmeti Nedir ?

Hastalıkların tedavi aşamasında en önemli nokta erken tanıdır. Mobil Check-Up hizmeti ile zaman yönetiminize olumlu katkı yapıyor ve tüm sağlık kontrollerinizi gerçekleştiriyoruz.

EKG, Akciğer Grafisi çekiminizi ve laboratuvar tahlillerinizi evinizde veya iş yerinizde gerçekleştiriyoruz. Sonuçlarınızın çıkmasından sonra doktorumuz gelip yine bulunduğunuz yerde Check up muayenenizi gerçekleştirip tahlillerinizi yorumluyor.

Tetkik ve Tahlilleriniz tamamlandıktan sonra da size premium destek vermeye devam ediyoruz. Mesai saatleri içerisinde acil veya acil olmayan sağlık şikayetleriniz ile ilgili doktor ve sağlık personellerimiz ile görüşebileceksiniz.

 • Kolestrol

  Kalp ve damar rahatsızlıklarınızın kontrolü için iyi, kötü ve total olmak üzere 3 aşamada kolesterolünüze bakılır.

 • Glukoz

  İleri safhalarda körlük, böbrek yetmezliği gibi rahatsızlıklara yol açan şeker hastalığının kontrolü için açlık şekeriniz ölçümlenir.

 • Kan Tahlili

  Genel sağlık durumunuzu belirlemek, kansızlık, kanda enfeksiyon gibi hastalıklara neden olabilecek, normalin dışındaki değerleri tespit etmek için yapılır.

 • Gaitada Gizli Kan Testi

  Kolon kanserinin (ölüme sebebiyet veren ikinci kanser türü) ön tanısı olan Gaita’da Gizli Kan testiyle kalın bağırsakta kötü huylu polip olup olmadığı yapılan testtir.

 • Vitamin B12

  B12 vitamininin ana görevi kırmızı kan hücresi üretimi ve merkezi sinir sisteminin korunmasıdır. B12 vitaminini gereğinden fazla almak gibi bir durum söz konusu değildir, çünkü B12 vitamini suda çözünen vitaminler arasındadır ve vücut ihtiyacı olanı aldıktan sonra fazlasını idrar yoluyla sistemden atar. Bu nedenle düzenli olarak alınmalıdır. B12 vitamini hayvansal ve bitkisel gıdalarda (takviye edilmiş olanlarında) bulunmasına karşın hayvansal gıdalardan alınan B12 vitamini vücut tarafından daha iyi emilir. B12 vitamini eksikliğinde anemi, denge kaybı, bacak ve kollarda uyuşma, karıncalanma, güçsüzlük gibi belirtiler görülebilir. Bu nedenle B12 vitamini düzeyi belli aralıklarla kontrol ettirilmelidir. Folatla birlikte ya da tek başına bakıldığında bazı sinir sistemi bozukluklarının (nöropati) tanısında B12 kullanılır.

 • Vitamin D.25 Hidroksi

  D vitamini bulunmadığında veya eksik olduğunda kemikler sağlıklı gelişemez, çocuklarda rikets, yetişkinlerde osteomalasi adı verilen kemik gelişim bozuklukları meydana gelir. Kemik gelişimi yanında diğer doku ve organların da gelişmesi için gerekli olan D vitamini, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasını da sağlar.

 • HDL. Kolestrol

  İyi kolesterol olarak adlandırılabilen (HDL) kanımızda bulunan yağlı proteinlerden biridir. HDL bizleri damar sertliğine karşı korur. HDL değerinde 5 puanlık bir azalma, kalp krizi riskini yüzde 25 arttırır. Bu nedenle total kolesterolün aksine HDL ne kadar yüksek olursa o kadar iyidir. Yapılan araştırmalara göre HDL değerinin en az 40 olması istenmektedir.

 • ALT SGPT ve ALT SGOT

  Safra kanalları tıkanıklığı, siroz ve karaciğer tümörlerinin varlığı tespiti için Alt sgpt ve Ast sgot testleri yapılacaktır.

 • Hepatit B Antijeni

  Hemen hemen her şeyden bulaşabilecek olan Hepatit B’nin HBsAg ile pozitif olup olmadığına bakılır.

 • Hepatit B Antikoru

  Anti Hbs’nin “pozitif” olup olmadığına dair 3 basit testten oluşan Hepatit B kan testleri uygulanır.

 • LDL. Kolestrol

  Kötü kolesterol olarak bilinen ldl kolesterol ü kalp hastalıkları ile doğrudan bağlantılıdır. LDL kolesterol seviyesinin değerleri ölçülerek olası hastalık risklerine karşı testler yapılır.

 • Trigliserid

  Kalp hastalıklarını tetikleyen kandaki yağ oranınızı ölçmek amacıyla trigliserid testiniz yapılır.

 • Sedimantasyon

  Bu testle kırmızı kan hücrelerinin çökme hızları ölçülür. ESR ismi de verilen bu test birçok hastalıkta tanıya yardımcı bir inceleme olarak kullanılır. Sedimentasyon tahlilinin normal sınırların dışına çıkması bir hastalık durumunu gösterir ama hastalığın türü ve yapısı hakkında bilgi vermez.Sedimantasyon testinin normal değerleri kadınlarda ve erkeklerde farklılık gösterir. Yaşlılarda ve gebelerde belli düzeyde yüksek olması beklenen bir durumdur. Virüs hastalıkları ve bazı kan hastalıklarında çok düşük çıkarken, iltihabi durumlar, tümörler, verem, kalp krizi, bazı romatizmal hastalıklar ve böbrek hastalıklarının bazılarında (örneğin; glomerulonefrit) yüksek çıkmaktadır.

 • İnsülin

  Kandaki insülin hormonunun seviyesini ölçmek için yapılır.

 • Kreatinin

  Böbrek fonksiyonlarınızın durumuyla ilgili detaylı bilgi edinmek için kreatinin testi yapılır.

 • Tam İdrar Tahlili

  Böbrek enfeksiyonlarına, böbrek taşına ve idrar yolu tıkanıklığına sebebiyet veren diğer rahatsızlıkları tespit edebilmek için Tam İdrar Tahliliniz yapılacaktır.

 • TSH (Tiroid Hormon)

  Kalp hızı artışı, kilo kaybı, kilo alma, uyuma zorluğu, titreme ve güçsüzlük gibi rahatsızlıklara sebebiyet veren tiroid ölçümü için TSH testiniz yapılacak.

 • Kalsiyum

  Vücudumuzun en önemli yapı taşlarından birisidir. Tüm hücrelerimizin kalsiyuma ihtiyacı vardır. Özellikle kemik ve dişlerimizde en fazla bulunur. Kalbimizin kasılması sinir sistemimizin ileti göndermesi, kaslarımızın kasılması ve kanımızın pıhtılaşması için kalsiyum vazgeçilmez bir mineraldir. Kemik hastalıklarında, paratiroid bezi hastalıklarında, böbrek hastalıklarında, beslenme bozukluklarında, bazı kanserlerde, pankreas iltihaplarında seviyesi değişebilir.

 • Hemoglobin

  Ortalama kan şekeri seviyesini tespit etmek için hemoglobin testiniz yapılacaktır.

 • Ürik Asit

  Böbrek fonksiyonlarının bozukluğu ve takibinde, gut hastalığının teşhis ve tedavisinde uygulanan testtir.

Tüm hizmetlerimiz şehit çocuklarına bedelsizdir.

Tesis Yönetim Hizmetleri
İSG
Eğitim, Danışmanlık ve Denetim
Ana sayfa