ICCERT Eğitim, Danışmanlık ve Denetim

ICCERT Eğitim, Danışmanlık & Denetim, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının azaltılarak sonlandırılması için işyerlerinde sağlıklı ve güvenli çalışma bilincini oluşturmayı hedeflemektedir. Nitelikli kadrosu ile risklerin saptanması ve karşılığında alınması gereken önlemleri bilimsel bir yaklaşım ile ortaya koyuyor ve sunduğu çözüm önerilerinin denetimini yaparak bilinçlendirmeye katkı sağlıyor.

ICCERT İş Sağlığı Ve Güvenliği

ICCERT İş Sağlığı ve Güvenliği alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Saha çalışmalarının yanı sıra akademik çalışmaları ile sektöre bilimsel katkılarda da bulunmaktadır.

 

 

 

ICCERT Sağlık

ICCERT Sağlık, günümüzde şirketlerin en çok ihtiyaç duyduğu kavram üzerine çalışmalarını kurgulamıştır. Zamanın en büyük sermaye olduğu günümüzde mobil sağlık taramaları ile zorunlu olan sağlık kontrolleri kurumların çalışma sahalarında gerçekleştirilmektedir.

ICCERT Tesis Yönetimi

ICCERT Tesis Yönetimi, şirketlere kapsamlı bir hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Geniş hizmet yelpazesi ile birlikte kurumlara güvenlik, inovasyon, çevre, iş verimliliğini arttırma ve hijyen gibi kritik başlıklarda destek sağlamaktadır. Bir kurumun tüm departmanları ile birlikte hatasız çalışarak sektörüne değer kazandırmayı hedeflemektedir.